Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

Yağ Yakan Detoks Suyu Tarifi

Yağ Yakan Detoks Suyu Tarifi

Yağ Yakan Detoks Suyu Tarifi Detoks suları çağımızda oldukça yaygın bir şekilde kendisini gösterdi. İçeriğine göre faydaları değişebilen detoks sularını istediğiniz tatlara göre hazırlayabilirsiniz. Kilo vermek veya sağlıklı bir şekilde yaşamak isterseniz su içmeden bu mümkün değildir. Günde 2 veya 2,5 litre su tüketmek vücudunuzu zararlı toksinlerden ve ödemlerden kurtulmanızı sağlayacaktır. Ama ben su içemiyorum […]

Yağ Yakan Detoks Suyu Tarifi

Detoks suları çağımızda oldukça yaygın bir şekilde kendisini gösterdi. İçeriğine göre faydaları değişebilen detoks sularını istediğiniz tatlara göre hazırlayabilirsiniz. Kilo vermek veya sağlıklı bir şekilde yaşamak isterseniz su içmeden bu mümkün değildir. Günde 2 veya 2,5 litre su tüketmek vücudunuzu zararlı toksinlerden ve ödemlerden kurtulmanızı sağlayacaktır. Ama ben su içemiyorum veya suyun tatsızlığı beni rahatsız ediyor diyenlerdenseniz hem suyunuzu tatlandırabilir, hem de yağ yakımınızı hızlandırabilirsiniz. İçtiğiniz suya birkaç meyve veya farklı şeyler ekleyerek suyunuzu tatlandırmanız mümkün.

 

Zayıflamanıza yardımcı olacak birkaç detoks suyunu nasıl hazırlamanız gerektiğini sizinle paylaşalım. İlk olarak 1,5 veya 2 litre kadar suyun içerisine nane yaprakları, salatalık dilimleri ve limon ekleyin. Bir iki saat buzdolabında bekletin. Bu suyu gün içerisinde tüketin. Yağ yakımınıza yardımcı olacaktır. Zayıflamanıza yardımcı olacak diğer tarif ise mis gibi tarçın ve elmadan oluşuyor. Yine aynı miktarda suyun içerisine elma dilimleri ve birkaç tane çubuk tarçın atın ve buzdolabında birkaç saat dinlendirin. Tarçının metabolizmayı hızlandırıcı etkisiyle zayıflamanıza katkısı olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46