Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Yağ Yakan Detoks Suyu Tarifi - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $3.275,6300
 • EURO
  $1,2894
 • ALTIN
  $47.534,3700
 • BIST
  $184,9400
Yağ Yakan Detoks Suyu Tarifi

Yağ Yakan Detoks Suyu Tarifi

Yağ Yakan Detoks Suyu Tarifi Detoks suları çağımızda oldukça yaygın bir halde kendisini gösterdi. İçeriğine nazaran yararları değişebilen detoks sularını istediğiniz tatlara nazaran hazırlayabilirsiniz. Kilo vermek yada sıhhatli bir halde yaşamak isterseniz su içmeden bu mümkün değildir. Günde 2 yada 2,5 litre su tüketmek vücudunuzu ziyanı olan toksinlerden ve ödemlerden kurtulmanızı elde edecektir. Fakat ben […]

Yağ Yakan Detoks Suyu Tarifi

Detoks suları çağımızda oldukça yaygın bir halde kendisini gösterdi. İçeriğine nazaran yararları değişebilen detoks sularını istediğiniz tatlara nazaran hazırlayabilirsiniz. Kilo vermek yada sıhhatli bir halde yaşamak isterseniz su içmeden bu mümkün değildir. Günde 2 yada 2,5 litre su tüketmek vücudunuzu ziyanı olan toksinlerden ve ödemlerden kurtulmanızı elde edecektir. Fakat ben su içemiyorum yada suyun tatsızlığı beni rahatsız ediyor diyenlerdenseniz hem suyunuzu tatlandırabilir, hem de yağ yakımınızı hızlandırabilirsiniz. İçtiğiniz suya birkaç meyve yada değişik şeyler ilave ederek suyunuzu tatlandırmanız mümkün.

 

Zayıflamanıza destek olacak birkaç detoks suyunu iyi mi hazırlamanız gerektirme ettiğini sizinle paylaşalım. İlk olarak 1,5 yada 2 litre kadar suyun içine nane yaprakları, salatalık dilimleri ve limon ilave edin. Bir iki saat buzdolabında beklemeye alın. Bu suyu gün içinde tüketin. Yağ yakımınıza destek olacaktır. Zayıflamanıza destek olacak diğeri tanım ise mis şeklinde tarçın ve elmadan oluşuyor. Gene aynı oranda suyun içine elma dilimleri ve birkaç tane çubuk tarçın atın ve buzdolabında birkaç saat dinlendirin. Tarçının metabolizmayı hızlandırıcı etkisiyle zayıflamanıza katkısı olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?