Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Yüz Temizliğinde Doğru Malum Hatalar - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $2.556,7300
 • EURO
  $0,8784
 • ALTIN
  $36.288,0800
 • BIST
  $169,9200
Yüz Temizliğinde Doğru Malum Hatalar

Yüz Temizliğinde Doğru Malum Hatalar

Güzel ve sağlıklı bir yüze haiz olmak için ilk olarak cildimizi doğru şekilde temizlemeyi bilmemiz gerekmektedir. Bilhassa yüzümüzü temizlerken yada bakım yaparken bilincinde olmadan birçok hatası da bununla birlikte yaparak zarar veriyoruz. Bu yanlışları ve meydana getirilen hataları sizler için bir araya getirdik. Cildi Gereğinden Fazla Yıkamak Cildin organik bir yağ dengesi vardır,  bunu bilmeden […]

Güzel ve sağlıklı bir yüze haiz olmak için ilk olarak cildimizi doğru şekilde temizlemeyi bilmemiz gerekmektedir. Bilhassa yüzümüzü temizlerken yada bakım yaparken bilincinde olmadan birçok hatası da bununla birlikte yaparak zarar veriyoruz. Bu yanlışları ve meydana getirilen hataları sizler için bir araya getirdik.

Cildi Gereğinden Fazla Yıkamak

Cildin organik bir yağ dengesi vardır,  bunu bilmeden cildi her akla ulaştığında yıkarsanız cildin zarar görmesi ve tahriş olması an meselesidir. Bilhassa yüz bölgenizi yıkarken bu kurala dikkat etmelisiniz.

Sürekli Sıcak Su İle Yıkamak

Cilt yağ dengesini bozan etkenlerden biride sıcak su ile yüz yıkamaktır. Bunun yanı sıra yüzünüzü soğuk suyla yıkamanızı tavsiye ederiz. Soğuk su cildi diri ve genç tutmaktadır.

Nemlendiriciyi Geç Sürmek

Eğer, yüzünüzü yıkadıktan sonrasında nemlendirici sürmek için bekliyorsanız tamamen yanlış yapıyorsunuz. Yıkadıktan sonrasında nemlendirici sürülürse nemlendirici tesirini daha süratli bir halde gösterir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?